Міжнародний турнір CHI-1 Golden Belt Championship (Iran, Tegeran)


11-13 червня 2018 року у місті Тегеран (Ісламська Республіка Іран) відбувся міжнародний турнір CHI-1 Golden Belt Championship

Змагання проводились у розділах:

# Low Kick (teenagers& Youth& Adults)

# Semi Contact (teenagers & Youth & Adults)

# Martial arts (Children & teenagers & Youth & Adults):

- Individual arts,

- Cold weapons,

- Form performance,

- Self-defense and etc.

Делегацію з України на даних змаганнях представляли представники Кіровоградщини: Никита Більчич та Олексій Рижов під керівництвом Голови Кіровоградської обласної федерації Військово-спортивних багатоборств Андрія Ярошевського.

Всього у змаганнях прийли участь чотири команди з ІР Ірану, дві команди з Пакістану, дві команди з Афганістану, команди національних збірних країн Грузії, Йорданії, Азербайджану, Казахстану, Вірменії та Іраку.

Наші спортсмени, маючи великий досвід виступу на змаганнях різного рівня з військово-спортивних багатоборств успішно виступили у своїх версіях та посіли перші місця.

Микита Більчич виступав у версії Лоу-кік 15-17 років до 60 кг. Фінальний поєдинок закінчив достроково у другому раунді за наявності явної переваги над суперником.

Олексій Рижов виступав у версії Семі-контакт 12-14 років до 52 кг. Фінальний поєдинок також завершив достроково у виду явної переваги над суперником.

Вітаємо наших чемпіонів з перемогою та бажаємо в подальшому лише примножувати спортивний досвід та перемоги на міжнародній арені!
12.07.2018 # Адміністратор 0 Коментарів 0 Likes

Фото