Президент Федерації Андрій Ярошевський провів ряд офіційних зустрічей


25 червня Президент Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Андрій Ярошевський здійснив робочу поїздку до міста Києва, де відбулася низка зустрічей.

Найбільш хвилюючим питанням було подальше ставлення Міністерства молоді та спорту України до рейтингу і фінансуванню та розвитку неолімпійських видів спорту, в тому числі і військово-спортивного багатоборства. Саме це обговорювалось під час зустрічі з першим заступником Міністра молоді та спорту України Сергієм Симоновим. Вислухавши доповідь про розвиток ВСБ в Україні, його популярність як серед молоді так і серед кадрових військових, Сергій Анатолійович зазначив, що позиція Міністерства полягає в тім, що згідно проекту наказу http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/50878 в Україні повинні існувати окремі рейтинги для олімпійських і неолімпійських видів спорту і подальше фінансування Федерації військово-спортивних багатоборств, як неолімпійського виду спорту, буде здійснюватися відповідно до її позиції в рейтингу, яка визначається, насамперед, масовістю даного виду спорту. Було прийнято рішення підтримувати постійний зв’язок між Міністерством та Федерацією через Директора Департамента фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Матвія Бідного, який теж був присутній на зустрічі.

Під час діалогу з заступником директора Спортивного Комітету України - Олександром Брикульським розглядалось питання про вступ Федерації ВСБ до СК України на правах асоціативного члена терміном на два роки.

Дуже плідною виявилась зустріч із заступником голови Товариства сприяння обороні України Надією Титенок. Було досягнуто домовленості про співпрацю у проведенні заходів, які підвищують рівень патріотичного виховання молоді.

Також відбувся діалог з начальником відділу Національно-патріотичного виховання Міністерства молоді і спорту України Ольгою Коновалюк, під час якого були обговорені пріоритетні напрямки роботи з виховання молоді для громадських організацій.

Підводячи підсумки можна сміливо сказати, що в Україні існують всі підстави для подальшого розвитку військово-спортивного багатоборства та є зацікавленість з боку державних структур у популяризації цього виду спорту як серед молоді, так і серед військових та колишніх учасників бойових дій.


30.06.2020 # Адміністратор 0 Коментарів 0 Likes

Фото