Вітаємо із Днем народження Ярошевського Андрія Володимировича!


Шановний Андрію Володимирович!!!
Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваші задумані мрії в життя досягали переможних вершин на всіх змаганнях, міцного здоров’я, наполегливості та сталевого характеру, загартованості і впевненості, поваги і життєвого щастя. Будьте завжди повні сил та ентузіазму, гарного настрою і оптимізму. Ви – не просто тренер, Ви – наставник, досвідчений педагог і хороший психолог!

Ви нещодавно очолили величезний складний механізм - Всеукраїнську федерацію Військово-спортивних багатоборств! Увесь колектив Федерації Вас підтримує і готовий іти з Вами по шляху тяжкої праці по розвитку спорту в нашій державі!

Ви вмієте заряджати позитивом і вселяєте впевненість, що все обов’язково вийде, варто лише прикласти зусилля. Бажаємо, щоб та іскорка душі, яку Ви намагаєтесь заповнювати в серцях своїх підопічних, розгорілася величезним полум’ям, що спалює всі перешкоди на шляху до перемоги. Ось чому Ваша команда незмінно показує відмінні результати, і у неї є прекрасний потенціал!
Бажаємо багато перемог і великої удачі! Здоров’я, всіх благ і багато здібних учнів на вашому тренерському шляху! Бажаємо Вам успіху на спортивному поприщі, великих особистих досягнень і успіхів Вашій команді!!!

 


28.09.2021 # Адміністратор 0 Коментарів 0 Likes

Фото