Кубок та Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств 2020 року м.Київ


В період з 9 жовтня по 11 жовтня 2020 року в місті Києві вперше проводився уже щорічний Кубок України з військово-спортивних багатоборствю.

Мета заходу: вшанування пам'яті генерал-майора Національної гвардії України Кульчицього Сергія Петровича, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення його героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві. 

Паралельно із Кубком України проводився Чемпіонат України серед дітей.

Всього змагання зібрали 135 спортсменів із 16 областей на Кубок України та 213 спортсменів на Чемпіонат України.

Змагання розпочались в п'ятницю 9 жовтня 2020 року із розділу Стрільба в тирі за адресою м.Київ, вул. Володимира Сосюри, 5, який безкоштовно надала ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА".

В суботу 10 жовтня стартували змагання із розділу Всестильовий бій в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності. Фінальні поєдинки проводились в неділю 11 жовтня.

11 жовтня о 12.00 години було проведено урочисте відкриття змагань, на якому були присутні почесні гості та спонсори змагань:

- Ляхович Андрій Ілліч - Радник Керівника Офісу Президента України

- Макаров Віталій Віталійович - спонсор змагань, бізнесмен

- Жан Беленюк - народний депутат Верховної ради ІХ скликання, срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України

Роман Олександрович Бочкала - спонсор змагань, український журналіст, військовий кореспондент, громадський діяч

Лещеня Сергій Вікторович - представник Національної гвардії України

Почесні гості подякували організаторам змагань, наголосивши, що такі заходи в нашій державі надзвичайно важливі та корисні.

Після урочистого відриття змагань продовжились фінальні поєдинки.

У підсумку команді місця на Кубку України були розподілені наступним чином:

     1 місце - команда Кіровоградської області

     2 місце - команда Харківської області

     3 місце - команда Київської області

Головну нагороду змагань - чемпіонський пояс за Кращу техніку отримав спортсмен команди м.Києва - Верховод Віталій (тренер Савенко Андрій), який здобув усі перемоги достроково та виконав норматив Майстра спорту України. Пояс чемпіону вручив Грандмайстер міжнародного рівня Ришковець Андрій (чорний пояс 7 дан).

Окремо хочеться подякувати компанії Інтер Атлетика, національному виробнику спортивно-тренажерного обладнання, за надану спонсорську допомогу в організації та проведенні змагань.

 
14.10.2020 # Адміністратор 0 Коментарів 0 Likes

Фото